اطلاعیه : قبل از خرید حتما بخوانید
برای خرید مقالات انگلیسی با ترجمه ابتدا اصل مقاله انگلیسی به صورت رایگان دانلود و مشاهده نمائید سپس اقدام به خرید ترجمه مقاله کنید. تمامی ترجمه مقالات به صورت تایپ و ترجمه شده توسط مترجم تخصصی همان رشته و در قالب ورد آماده می باشند
. در صورتی که به هر دلیل موفق به پرداخت آنلاین در سایت نشدید یا بانک عامل مشکل داشت لطفا از منو اصلی گزینه " پرداخت وجه مقاله " را کلیک کرده و بعد ا پرداخت وجه و اطلاع به ما مقاله خود را دریافت نمائید
پایگاه های قابل دسترس در سایت
شرايط و قوانين :
محصول مورد نظر خود را انتخاب کرده ، با کلیک بر روی هر محصول میتوانید مشخصات آن را بخوانید .
بعد از انتخاب محصول خود ، مي توانید با زدن دکمه " پرداخت آنلاين " محصول مورد نظر را خريداري كنيد.
محصول به صورت فایل می باشد و پس از پرداخت موفق توسط شما بلافاصله قابلیت دانلود دارد.
بعد از پرداخت آنلاين موفق لینک دانلود محصول هم به نشانی ایمیل شما ارسال می گردد و هم در صفحه جداگانه به شما نمايش داده مي شود.

افزایش بیان لوکس (لیزیل اکسیداز) در سرطان سینه

فـرمت فايــــل : word
تعداد صفحات : 10 صفحه
رشــــــتـــــــه : پزشکی
قيمت ترجمه : 25000 تومانتوضيحات محصول


افزایش بیان لوکس (لیزیل اکسیداز) در سرطان سینه

چکیده

معرفی: سرطان سینه ۳- در حدود ۱۵% سرطان های سینه را شامل می شود. این بیماری با پیش آگهی بد و متاستاز زود نسبت به  سایر کانسرهای سینه همراه می باشد. چون این سرطان با عدم بیان     . همراه می باشد هدف درمانی خاصی برای آن معین نشده    her2رسپتورهای استروژن پروژسترون و

است. انتقال اپیتلیال مزانشیال نقش مهمی در پیشرفت تومور و متاستاز آن دارد. دراین مطالعه ما مارکر های زیر مجموعه ای ترانزیشین اپیتلیال مزانشیال مثل اسنیل و تویست ۱ و لوکس در تومورهای سینه ۳- و سایر بررسی میکنیم.

روش و مواد: ما ۶۵۵ نمونه کنسر پستان که از ۲ مقطع برشی بدست آوردیم. این نمونه ها به دو قسمت شامل نمونه های بافتی دارای رسپتور استروژن پروژسترون و هر۲ ونمونه های فاقد آن ها (۱۴۶ نمونه از نوع ۳-  و ۵۱۳ نمونه از سایر کنسر سینه) تقسیم شدند. بیان ایومو هیستوشیمیایی اسنیل و تویست ۱ و لوکس به صورت نیمه کمی آنالیز گردید. نتایج آزمون اماری شده وبه پارامترهای کلینیکال پاتولوژی تعمیم داده شد.

نتایج: بیان شدید لوکس در کنسر سینه ۳- نسبت به سایرین وجود داشت( ارزش پی کمتر از ۰٫۰۰۱). هیچ تفاوتی بین گروه ها در بیان اسنیل و تویست مشاهده نگردید(ارزش پی بالای ۰٫۰۵). همچنین لوکس در کنسرهای با تمایز پایین افزایش چشمگیری داشت (ارزش پی زیر ۰٫۰۰۱).

نتیجه گیری: بیان لوکس در کنسرهای سینه ۳- افزایش می یابد. ما نمیتوانیم این مارکر را به پیش آگهی بیماری مرتبط بدانیم ولی مطالعات بیشتری جهت تعیین این که آیا یک هدف درمانی می باشد لازم هست.

کلمات کلیدی:  کنسر سینه ، انواع کنسر سینه ،  انتقال اپیتلیال  ، مزانشیال 

—————————–

عنوان اصلی مقاله : Overexpression of Lox in triple-negative breast cancer

ترجمه فارسی عنوان : افزایش بیان لوکس (لیزیل اکسیداز) در سرطان سینه

تعداد صفحات انگلیسی: ۵ صفحه

تعداد صفحات ترجمه : ۱۰ صفحه

قیمت ترجمه فارسی: ۲۵۰۰۰ تومان

دانلود رایگان نسخه انگلیسی ژورنال و خرید ترجمه فارسی به صورت آنلاین از لینک های پایین

http://tarjomeh20.com/wp-content/uploads/2015/04/english.png

-برای خرید فایل ترجمه مقاله به صورت آنلاین از لینک زیر استفاده نمائید

۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ | 89 views | دسته: مشاهده لیست مقالات