اطلاعیه : قبل از خرید حتما بخوانید
برای خرید مقالات انگلیسی با ترجمه ابتدا اصل مقاله انگلیسی به صورت رایگان دانلود و مشاهده نمائید سپس اقدام به خرید ترجمه مقاله کنید. تمامی ترجمه مقالات به صورت تایپ و ترجمه شده توسط مترجم تخصصی همان رشته و در قالب ورد آماده می باشند
. در صورتی که به هر دلیل موفق به پرداخت آنلاین در سایت نشدید یا بانک عامل مشکل داشت لطفا از منو اصلی گزینه " پرداخت وجه مقاله " را کلیک کرده و بعد ا پرداخت وجه و اطلاع به ما مقاله خود را دریافت نمائید
پایگاه های قابل دسترس در سایت
شرايط و قوانين :
محصول مورد نظر خود را انتخاب کرده ، با کلیک بر روی هر محصول میتوانید مشخصات آن را بخوانید .
بعد از انتخاب محصول خود ، مي توانید با زدن دکمه " پرداخت آنلاين " محصول مورد نظر را خريداري كنيد.
محصول به صورت فایل می باشد و پس از پرداخت موفق توسط شما بلافاصله قابلیت دانلود دارد.
بعد از پرداخت آنلاين موفق لینک دانلود محصول هم به نشانی ایمیل شما ارسال می گردد و هم در صفحه جداگانه به شما نمايش داده مي شود.

آیا اصول اخلاقی در مدیریت ، بر اعتماد تاثیر گذار می گذارد

فـرمت فايــــل : word
تعداد صفحات : 22 صفحه
رشــــــتـــــــه : مدیریت
قيمت ترجمه : 24000 تومانتوضيحات محصول


آیا اصول اخلاقی در مدیریت ، بر اعتماد تاثیر گذار می گذارد

چکیده

هدف –  هدف این مقاله کشف تا ثیرات انواع  اصول اخلاقی بر اعتماد در زمینه ی مدیریت  ,  با استفاده از چارچوب victor  و Cullen   می باشد که مبتنی بر تئوری توسعه ی اخلاقی  Kohlberg  و تئوری اجتماعی فرهنگی سازمان ها ,  متعلق به Gouldner  , است.

طراحی/ روش شناسی/ رویکرد مثالی از ۲۷۰ کارمند از ۱۰ سازمان در هند  به منظور کشف ارتباط خاص بین انواع اصول اخلاقی و اعتماد به مدیریت مورد استفاده قرار گرفت. داده ها از طریق پرسشنامه های خود گزارش شده ,  جمع آوری شدند.  تجزیه و تحلیل عامل اکتشافی  به منظور مشخص ساختن انواع مختلف اصول اخلاقی موجود در سازمان ها , مورد استفاده قرار گرفت.   همچنین تجزیه و تحلیل رگرسیون سلسله مراتبی  برای کشف ارتباط بین اصول اخلاقی و اعتماد در مدیریت , نیز به کار گرفته شد.

یافته ها مشخص شد که اصول اخلاقی به و سیله ی مراقبت , قوانین و کد ها توصیف شده و  قواعد و پروسه ها , پیش بینی های قابل ملاحظه ای  از اعتماد به  مدیریت هستند . هر چند , هیچ گونه حمایتی از اصول اخلاقی بر بهره وری شرکت , علاقه ی شخصی یا آزادی اعتماد به مدیریت  , به دست نیامد.

محدودیت های تحقیق / پیامد ها تحقیق آتی بایستی به آزمودن اعتماد نسبت به  مدیریت به عنوان یک واسطه یا متغیر تعدیل کننده در ارتباط بین اصول اخلاقی و دیگر متغیر های سازمانی همانند تعهد , رفتار شهروندی یا بهره وری بپردازد. علاوه بر این , تحقیق قادر است تا فرهنگ های مختلف یا زمینه های سازمانی را  در آزمایش این ارتباطات به کار گیرد. ممکن است که نقش ساختار های دیگر همانند , شخصیت سرپرستان یا حساسیت اخلاقی در توسعه ی اعتماد به  مدیریت , مورد بررسی قرار گیرد.

مفاهیم کاربردی-  سازمان ها  بایستی  سعی در توسعه ی اصول مبتنی بر مراقبت  و همچنین تاکید بر پیروی از قوانین , کد ها , قواعد و همچنین پروسه ها به منظور تقویت اعتماد در مدیریت را داشته باشند.

اصالت –   یافته های این مطالعه منحصر به فرد و اصیل می باشند , چرا که   ادبیات بررسی اصو ل اخلاقی و اعتماد کمیاب بوده و این مقاله اولین مطالعه ای است که به کشف این قضیه می پردازد که چگونه اصول اخلاقی قادر است تا اعتماد را در زمینه  مدیریت , پیرامون هند , تحت تاثیر قرار دهد.  به صورت خاص , نتایج  در این زمینه منحصر به فرد می باشد. بر خلاف انتظارات ,  هیچ نوع اثر منفی از اصول مربوط به علایق شخصی , علاقه شرکت , آزادی اعتماد در رابطه با مدیریت در مطالعه ی ما دیده  نمی شود.  این مطالعه  راه هایی را پیش روی  مدیران و سازمان ها قرار می دهد تا قادر باشند ,  سطوح اعتماد به مدیریت را در بین کارمندان افزایش دهند.

کلمات کلیدی : اصول اخلاقی, اعتماد به مدیریت , مجموعه عوامل دوگانه, سازمان های هندی

————————————————————-

عنوان اصلي مقاله :  Do ethical climates impact trust in management? A study in Indian context

ترجمه فارسي عنوان :  آیا اصول اخلاقی در مدیریت , بر اعتماد تاثیر گذار می گذارد؟ مطالعه ای پیرامون کشور هند

تعداد صفحات انگليسي: ۳۵ صفحه

تعداد صفحات ترجمه : ۲۲صفحه

قيمت ترجمه فارسي: ۲۴۰۰۰ تومان

دانلود رایگان نسخه انگلیسی ژورنال و خرید ترجمه فارسی به صورت آنلاین از لینک های پایین

http://tarjomeh20.com/wp-content/uploads/2015/04/english.png

-برای خرید فایل ترجمه مقاله به صورت آنلاین از لینک زیر استفاده نمائید

۲۵ تیر ۱۳۹۷ | 18 views | دسته: مدیریت رفتار سازمانی