اطلاعیه : قبل از خرید حتما بخوانید
برای خرید مقالات انگلیسی با ترجمه ابتدا اصل مقاله انگلیسی به صورت رایگان دانلود و مشاهده نمائید سپس اقدام به خرید ترجمه مقاله کنید. تمامی ترجمه مقالات به صورت تایپ و ترجمه شده توسط مترجم تخصصی همان رشته و در قالب ورد آماده می باشند
. در صورتی که به هر دلیل موفق به پرداخت آنلاین در سایت نشدید یا بانک عامل مشکل داشت لطفا از منو اصلی گزینه " پرداخت وجه مقاله " را کلیک کرده و بعد ا پرداخت وجه و اطلاع به ما مقاله خود را دریافت نمائید
پایگاه های قابل دسترس در سایت
شرايط و قوانين :
محصول مورد نظر خود را انتخاب کرده ، با کلیک بر روی هر محصول میتوانید مشخصات آن را بخوانید .
بعد از انتخاب محصول خود ، مي توانید با زدن دکمه " پرداخت آنلاين " محصول مورد نظر را خريداري كنيد.
محصول به صورت فایل می باشد و پس از پرداخت موفق توسط شما بلافاصله قابلیت دانلود دارد.
بعد از پرداخت آنلاين موفق لینک دانلود محصول هم به نشانی ایمیل شما ارسال می گردد و هم در صفحه جداگانه به شما نمايش داده مي شود.

توضیحاتی در مورد ادراه شرکت غیر انطباقی: تحلیل بلاغی

فـرمت فايــــل : word
تعداد صفحات : 67 صفحه
رشــــــتـــــــه : حسابداری
قيمت ترجمه : 24000 تومانتوضيحات محصول


توضیحاتی در مورد ادراه شرکت غیر انطباقی: تحلیل بلاغی

چکیده
یک عنصر اصلی بسیاری از کدهای حاکمیت شرکتی، سیستم ” انطباق یا توضیح “۱ است، که به موجب آن شرکت‌هایی که با کد‌های حاکمیت شرکتی مطابقت ندارند نیاز است تا توضیحاتی را برای هر آیتم غیر انطباق ارائه دهند. . این مقاله گونه ‌شناسی را برای توضیح استراتژی های بلاغی که شرکت ها برای متقاعد کردن مخاطبان خود در مورد نیاز به توضیح به جای انطباق استفاده می کنند، بسط داده شده است. با استفاده از رویکرد تحلیل محتوای معنایی، این گونه‌شناسی برای تحلیل توضیحات در مورد عدم مطابقت با قانون های حاکمیت شرکتی بریتانیا اعمال می‌شود. این نمونه شامل توضیحات غیر انطباقی از ۱۰۰ شرکت FTSE در طول دو دوره از (تاریخ ۲۰۰۴ / ۰۵ و ۲۰۱۱ / ۱۲ ) است . این دوره‌ها در پی تغییرات اساسی در کد سال ۲۰۰۳ بریتانیا و کد ۲۰۱۰ انتخاب شدند . ۶۳ (۴۳) (۰۵/۲۰۰۴ با ۱۲/۲۰۱۱ داخل براکت گذاشته شده است) کمپانی وجود داند که با یک و یا چند اصل از قوانین گذشته تطابق ندارند و ۱۴۶ (۷۱) توضیح برای این عدنم تطابق وجود دارد.
استراتژی‌های بلاغی کلیدی که در توضیحات غیر انطباق شناسایی می‌شوند عبارتند از : ” به حداقل رساندن احساسات منفی ” ( آسیب چندان جدی نیست ) ، استفاده از ” کلمات دوپهلو ” که نا تطابقی را کم رنگ می کند و ” تعالی” هستند. تحقیقات نشان می‌دهد که استفاده رو به افزایشی از استراتژی‌های بلاغی در توضیحات غیر انطباق در سال ۲۰۱۱ / ۱۲ در مقایسه با ۲۰۰۴ / ۰۵ دیده می شود و استراتژی‌ها به نظر می‌رسند که به سمت تفسیر گمراه‌کننده به جای منطق‌های متقاعد کننده معنادار گرایش پیدا می‌کنند . استفاده از چنین استراتژی‌هایی ممکن است منجر به عدم اطمینان در بازار شود یا به خود سیستم ” انطباق یا توضیح ” آسیب بزند . توضیحات معتبر برای کار سیستم “تطابق یا توضیح ” حیاتی هستند . درک استفاده از بلاغت می‌تواند در ارزیابی این توضیحات مفید باشد .
واژگان کلیدی: کد حکمروایی شرکت، مصالحه یا تبیین، عدم مصالحه، تبیین، بلاغی، نوع شناسی

————————

عنوان اصلی مقاله : Explanations for corporate governance non-compliance: A rhetorical analysis
ترجمه فارسی عنوان : توضیحاتی در مورد ادراه شرکت غیر انطباقی: تحلیل بلاغی

تعداد صفحات انگلیسی: ۲۴ صفحه

تعداد صفحات ترجمه : ۶۷ صفحه

قیمت ترجمه فارسی: ۲۴۰۰۰ تومان

دانلود رایگان نسخه انگلیسی ژورنال و خرید ترجمه فارسی به صورت آنلاین از لینک های پایین

http://tarjomeh20.com/wp-content/uploads/2015/04/english.png

-برای خرید فایل ترجمه مقاله به صورت آنلاین از لینک زیر استفاده نمائید

۱۶ آذر ۱۳۹۶ | 130 views | دسته: حسابداری صنعتی، رشته امار و رياضي(کلــیک)